Paslaugos – Spa ritualai

“Spa ritualai geriausia dovana pelepintis save ar pačius brangiausius”

"Kūno atgaiva JAI ir JAM"

Garine pirtis ir baseinas,kūno šveitimai,atpalaiduojantys nugaros masažai,ifraraudonūjų spindulių su gintaru terapija ( jai) elekro flex pedų terapija (jam) gintaro ir medaus arbatos pertraukele ramioje aplinkoje

TRUKMĖ:130 min
Kaina 100 €


"Gintaro karalystė"

Nugaros masažas su šiltomis gintaro pintomis,veido pilingas ir kaukė su gintaro pudra, pilinguojantis pėdų masažas su gintaro dulkėmis, infraraudonųjų spindulių ir gintaro terapija pėdoms, gintaro ir medaus arbatos pertraukėlė ramioje aplinkoje.

TRUKMĖ: 70 min

Kaina 60,00€


"Kokoso prisilietimas"

Viso kūno pilinguojantis masažas su kokoso drožlėmis ir aliejumi, kokoso pieno vonele kojoms ir arbatos pertraukelė ramioje aplinkoje.

TRUKMĖ :60 min

Kaina 60€


"1000 ir viena naktis"

Nugaros masažas su masažinė žvake “1000 ir viena naktis”, veido masažas ,electro flex terapija pėdoms ,arbatos pertraukėlė ramioje aplinkoje.

TRUKMĖ: 80 min

Kaina 60€


"Karalienės paslaptis"

Viso kūno įvyniojimas: rožių žiedlapius,medų,kokoso aliejų,gintaro dulkes,veido masažas,parafino vonele pėdoms,arbatos pertraukėle ramioje aplinkoje.

TRUKMĖ: 60min

Kaina 55€


"Levandos ir apelsino aromatai"

Levandų ir apelsinu viso kūno pilinguojantis įvyniojimas,veido masažas,pėdų vonelė ir arbatos pertraukėlė.

TRUKMĖ:60min

Kaina 50€


"Gamtos stiprybė"

Nugaros ir pėdų masažas su aliejumi ir pušų bei eglių kankorėžiais ant šilto smėlio čiužinio (pėdų masažo metu megausitės gamtos garsais ir masažiniais akiniais) , infroraudonųjų spinduliu ir gintaro terapija pėdoms, gintaro ir medaus arbatos pertraukelė ramioje aplinkoje.

TRUKMĖ: 60min

Kaina 50,00 €