Darbo laikas 09:00 – 20:00

BASEINAS

SPA baseinas 9 metrų ilgio ir 4 metru pločio 1,45 metro. Vandens temperatūrą 32 laipsniai,chloro ir ph sistemos nustatytos taip, kad idealiai tinka ir mažiesiems spa lankytojams. SPA baseinas taip pat dezinfekuojamas – baktericidine UV-C lempa jos bangos veiksmingai naikina net iki 99,9 % visų žinomų rūšių mikroorganizmų : bakterijas, virusus, parazitus, sporas, mikrobus, dumblius ir kt. Kadangi vanduo, prieš patekdamas į baseiną, prateka pro sterilizatorių, taip nuolat užtikrinamas švarus ir skaidrus baseino vanduo.


PIRTYS

Kviečiame pasimėgauti saunos teikiamais malonumais ir atsipalaiduoti. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės, reguliariai lankantys sauną, rečiau serga peršalimo ligomis, gripu. Sauna puikiai grūdina ir stiprina organizmą, o moterys, bent kartą per savaitę apsilankančios joje, gali mėgautis gražia ir švaria oda.Tradicinės pirtys – saunos teikia labai daug sveikatai naudingų dalykų, tačiau atsargiau ja turėtų naudotis vaikai, vyresnio amžiaus žmonės – tie, kurie turi problemų su širdimi ar linkę vartoti alkoholį. Pirtyje nereikėtų būti per ilgai, kadangi kyla dehidratacijos, išsekimo, hipertermijos pavojus.
Garinė (turkiška) pirtis pasižymi 100 proc. oro drėgnumu ir + 50–60 laipsnių temperatūra.Apsilankyti turkiškoje pirtyje ypač rekomenduojama sergant visomis nervų sistemos ligomis, depresija, susikaupus nerimui, įtampai ir kasdieniams rūpesčiams, negalint atsipalaiduoti.


VAIKŲ GIMTADIENIO ŠVENTE BASEINE

Nuotaikinga 2 val. trukmės gimtadienio programa baseine vaikams.Jūsų vaikai, prižiūrimi dėmesingo trenerio, galės pramogauti baseine: bus rengiamos smagios estafetės, įvairūs žaidima.

ŽIŪRĖTI KAINA

IŠMOK PLAUKTI TRENIRUOTĖS

Išmokyti vaiką plaukti – yra svarbi atsakomybė! Plaukimas – tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai būtinas įgūdis. Mokantis plaukti žmogus labiau pasitiki savimi, gali ir sugeba padėti kitiems. Be to, plaukimas teigiamai veikia širdies, kraujagyslių, kvėpavimo ir imuninę sistemą

ŽIŪRĖTI KAINAS

TĖVELIŲ IR MAŽYLIŲ PASIPLAUKIOJIMAS

Medikų teigimu, plaukimas yra labai naudingas įgūdis, kurio vaiką svarbu mokyti nuo pirmųjų jo gyvenimo mėnesių, todėl šis užsiėmimas yra puikus fizinio aktyvumo pradžiamokslis kūdikiui.

Žiūrėti kaina

BASEINAS IR PIRTIS

Paplaukioti baseine ir pasikaitinti turkiškoje arba saunos pirtyje kviečia SPA centras GROŽIO KARALIJA.Tai puiki vieta atgaivinti kūna po sunkios savaitės ar tiesiog pabut su draugais ramioje,jaukioje aplinkoje

žiūrėti kaina

SVEIKATA PER VANDENĮ